Maardu lasteaed Sipsik

Taas Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse poolt rõõmsaid uudiseid

16. mai 2019, lasteaed, Kommentaarid: 0

Meie lasteaiale eraldati Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse poolt toetus, summas 453.48 eurot, sellest 317.44 eurot on HITSA poolne sihtfinantseering ja 136.04 eurot on lasteaia omafinantseering Edisoni roboti ja tahvelarvuti soetamiseks.  

Edison kasutamine koos Lego õpikomplektiga aitab lastel siduda omavahel juba varem omandatut uute teadmistega. Lisaks loob head tingimused rühmatöö tegemiseks, et areneks laste loovus, keeleoskus ja meeskonnatöö oskus.
Edisoni mitmekülgsus võimaldab robotit kasutada õpetaja juhendamisel juba alates 4.eluaastast, alustades robotile ehitiste tegemise ja triipkoodide abil käivitatavate programmidega. Vanemate lastega toimub programmi laadimine robotisse EdWare tarkvara abil tahvelarvutis.
Meie õppekava üks põhimõtetest on, et laps omandab teadmised ja oskused lihtsamalt raskemale liikudes. Tehnoloogiaharidus on lasteaia õppekavas alates 2017/2018 õppeaastast, Edison robot on meie lasteaia tehnoloogiahariduses üks suur samm edasi.


Kommentaarid: 0


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri
Voog. Tee ise koduleht!