Maardu lasteaed Sipsik

Lasteaiale Sipsik eraldati toetus Euroopa Sotsiaalfondist summas 2500 eurot

29. märts 2017, lasteaed, Kommentaarid: 0Lasteaiale Sipsik eraldati toetus Euroopa Sotsiaalfondist summas 2500 eurot tegevuse „Koolimeeskondade ühine õppimine haridusuuenduste rakendumiseks“ elluviimiseks (taotlusvooru tegevuse „Alushariduse parimate praktikate jagamise õpiüritus“ raames).

 

Projekti peamine eesmärk on toetada lasteaia meeskonna koostööd ja ühist õppimist, et aidata, märgata, toetada last ja tema arengut ning teha tõhusat koostööd lapsevanemaga.

Projekti tegevused on suunatud meie lasteaia kõikidele pedagoogidele – rühmaõpetajad, muusikaõpetaja, eripedagoog, logopeed, lisaks eeltoodule on kaasatud 3 rühma õpetaja assistendid ja õppealajuhataja, kokku 25 inimest. Koolitajaks firma Logoserv.

Koosõppimine, koosolemine, ühised arutelud, parimate kogemuste jagamine loob eeldused pedagoogidele veelgi tõhusamaks tööks lastega ja lastevanematega. Koolituse tulemusel, mis toimub lasteaias, on pedagoogidel võimalus saada uusi teadmisi, oskusi oma töö planeerimiseks, et toetada lapse arengut, märgata lapse vajadusi ja teha vajalikku koostööd lapsevanemaga. Koolitus on ülesehitatud erinevate päevadena, kus siis läbitakse kõiki olulisi teemasid, et tagada laste mitmekülgne ja järjepidev areng.

 Kommentaarid: 0


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri
Voog. Tee ise koduleht!